Пікап та допомога для військових з в/ч А7107

Відпрацювали звернення хлопців з військової частини А7107, відігнали їм на передок пікап.

Хлопці просили саме пікапа, адже це б полегшило виконання бойових завдань. До цього ганяти по позиціям по бездоріжжю, болотам, в дощ та сніг доводилось на Ланосі або Фольці Т5.

Коли придбали машину, то хлопці попрохали поставити каркас та накрити тентом. Вдячні за реалізацію цього Батальйону ДФТГ Софіївський, а також комбату Чубу (Олександр Дейнега) за підтримку та допомогу.

Машину повністю завантажили харчами та різними смаколиками, також поклали хлопцям буржуйку, теплі ковдри, окопні свічки та сумку з медикаментами.

Хлопці були дуже задоволені та вдячні, всі слова передати не можемо, бо дуже багато «емоційних», але ось головний їх меседж : «Все буде Україна і не діжде клятий москаль, що хтось стане перед ним на коліна!!! ***ашили і будем!!!». 👊

Наш фонд вдячний всім хто долучився до доброї справи та робив донати, також дякуємо Lavin Media та БО БФ «Боже Вільні з України» за допомогу.

Окрема вдячність Волонтерський центр випускників НаУКМА "Нащадки Сагайдачного" за те що привезли, полагодили та пофарбували авто. Також за надання буржуйки та дуже ексклюзивної медицини.

Слава Україні! 🇺🇦

Інші проекти