Поїздка з гуманітарною допомогою для мешканців сіл Буди, Ягідне у Чернігівській області

До нас зателефонувала пані Наталя з села Буди Чернігівської області. Під час нашого спілкування, вона розповіла, що з моменту нашого останнього візиту, до них ніхто більше не приїжджав. Розказала також про те, що пенсіонери та люди отримали виплати та допомогу від держави, але через відсутність банкоматів та терміналів скористатися грошима немає можливості, ба більше в селі взагалі не працюють магазини та щоб щось купити треба дуже далеко їхати. Пані Наталя дуже просила по можливості приїхати до них знову та привезти необхідні речі та харчі, зокрема просила привезти хліба.

На жаль, знайти хліб нам не вдалось, а випекти таку кількість при можливостях нашої кухні та силами наших дівчат, було просто неможливо.

Підприємець з м. Липовець Вінницької області, власник маслобійні, Кукуруза Вячеслав Володимирович надав нам 50 літрів соняшникової олії. Силами нашої громади та сусідів назбирали речей та продуктів, акумулювали сухі пайки та 26 червня вирушили в дорогу. Вже коли були на місці та роздавали допомогу, то від місцевих жителів неодноразово чули, що в цій місцевості є села в які від початку деокупації взагалі ніхто не їздив. Також місцеві дуже просили нас завітати ще й до села Ягідне. В такі моменти в голові була лише одна думка : який же ми все-таки незламний та величний народе, бо перебуваючи в скрутному становищі думаємо про інших.

Друзі, ми віримо, що з Вашою підтримкою, нам вдасться допомогти тим хто цього потребує. Не залишайтесь осторонь! Для Вас це може бути декілька гривень, а для мешканців деокупованих сіл – це харчі та необхідні речі. Разом – ми сила! Слава Україні!

Інші проекти