Поїздка з гуманітарною допомогою для мешканців сіл Буди, Ягідне та Красне у Чернігівській області

Війна в нашій країні нікого не залишає байдужим. Велику подяку наш фонд висловлює дітям з Німеччини, які виготовляли вироби ручної роботи та продавали їх під час шкільних перерв. Виручені кошти в сумі 310 євро діти передали нашому братству. На отримані гроші ми закупили смаколики та засоби особистої гігієни для діток. та змогли реалізувати.

Також, хочемо виразити слова вдячності ГО «Акварай», яка з великим бажанням долучилася до нашої справи. Організацією було надано соціальні пакети та необхідну продукцію для допомоги людям.

З отриманою допомогою ми змогли реалізувати чергову поїздку до селищ Буди, Ягідне та Красне у Чернігівській області.

У цих громадах дуже багато людей похилого віку та дітей, вони вже стали для нас як рідні, тому й ми навідуємось до них не в перший раз. Нашого приїзду мешканці сіл чекали, всі зібрались разом в обговореному місці. Роздаючи пакунки із провізією та спілкуючись з людьми, ми дізнались про бездіяльність місцевої влади та почули багато розповідей про події окупаційних періодів. В минулий наш візит в селі Ягідне нас просили заїхати в село Красне, що цього разу нами було заплановано і зроблено.

Коли ми приїхали в село Красне, мешканці села здебільшого були здивовані, а й подекуди шоковані. В той час, як ми чекали поки зберуться люди, нам розповіли, що волонтери чомусь обходять їхнє село стороною, тому наш візит став для них повною несподіванкою. Ми роздали людям продукти харчування, соціальні пакети та необхідні речі. Але, найголовніше те, що ми дали їм віру та надію, що завжди знайдуться люди готові прийти на допомогу.

Інші проекти