Поїздка з гуманітарною допомогою для мешканців сіл Іванківського, Макарівського та Бучанського районів

Цю поїздку неможливо забути … Нашою командою було прийнято рішення, чого б то не коштувало, до свята Великодня завезти мешканцям сіл Іванківського, Макарівського та Бучанського районів пасочки та крашанки.

В наших планах було спекти 400 пасочок та розписати 1400 крашанок. Перша проблема з якою зіткнулись при втіленні задуманого – це пошук необхідних продуктів, але з допомогою батальйону, громадської організації «Розум» та за активної участі одного з наших побратимів зібрали все необхідне.

Наступним важким етапом була сама випічка пасок. Охочих допомогти на словах було багато, але фактично готувало четверо наших дівчат, які протягом двох діб місили тісто, випікали чарівні пасочки та фарбували крашанки.

На пальне для поїздки кошти зібрали мешканці нашого кварталу.

Першим селом куди заїхали була Галинка. Потім Сидоровичі, Жміївка, Олізарівка. Всюди люди зустрічали нас з посмішками на обличчі, але в пам’яті назавжди залишиться, те з якою обережністю брали пасочки до рук, сльози на очах у людей старшого віку, вдячність за те, що про них не забули.

Останнім було село за 5 км від білоруського кордону. Люди розпитували, яка ситуація в Києві та й в Україні загалом. З великим переживанням запитували, чи приїдемо ми ще.

«Звісно приїдемо», - відповідали ми.

Інші проекти