Поїздка з гуманітарною допомогою для мешканців с. Чкаловське Чугуївського району Харківської області

Протягом двох тижнів готувалися до масштабної поїздки в смт. Чкаловське Чугуївського району Харківської області. Підготовка до поїздки була важкою, адже планувалося забезпечити гуманітарною допомогою приблизно 2000 людей.

Вдячні 🙏 об’єднанню волонтерів «Захист» за плідну співпрацю в рамках підписаного меморандуму, та їх допомогу в забезпеченні необхідної кількості теплих речей.

З продуктами харчування нам допомагали наші друзі з ГО «Акварай», а також Yaroslava Bondar, Eugene Chebotariov, Oleksiy.Mushak, Міжнародний благодійний фонд «Україно Я за тебе» 🇺🇦 , Oranta-helps e.V. Humanitäre Hilfe 🇩🇪 та Благодійний фонд "КОЛО" 🇺🇦. Дуже вдячні їм за підтримку нашого фонду!

😇 Не залишились осторонь і наші партнери з LavinMediaINC. Також долучився і Батальйон ДФТГ Софіївський, який надав приблизно 2000 півлітрових баночок з курячою тушкованкою. Крім того, нашим фондом було закуплено 400 літрів соняшникової олії у Кукурузи В’ячеслава Володимировича.

Хочемо відзначити всіх дівчат та хлопців, які допомагали розвантажувати речі та провіант, фасувати все та завантажувати по новій. Ви – сила! 💪🏻

Також не можемо не подякувати 👏🙏 всім хто робить донати, ви - нереальні молодці 🔥❤️

Як показала наша остання поїздка на Сумщину, то велику роль відіграє вантажопідйомність машин. Але із цією задачею ми справилися. Загалом в поїздці було задіяно вісім 🚛, якими ми доставили приблизно 18 тон гуманітарної допомоги.

По приїзду сталася неприємна ситуація 😡 🤬 – представники сільської ради наполегливо намагалися освоїти гуманітарну допомогу, запевняли нас, що розподілять допомогу самі, а перед нами звітують.

Друзі, ми, НАГОЛОШУЄМО, що наш фонд нікому не передає гуманітарну допомогу. Ми особисто привозимо все на місце та передаємо в руки людям, які потребують тієї допомоги.

Разом до перемоги 💪🏻! Слава Україні! 🇺🇦

Інші проекти